17 grudnia 2012

Ona

Istnieje wiele definicji przyjaźni ...

Prawie codziennie żałuję, że nie mieszka tuż obok ... Że znów w samotności spijam kolejną kawę ... Że żeby z nią pogadać muszę użyć telefonu ... Jesteśmy tak różne, a zarazem tak do siebie podobne. Podziwiam ją ... Jest dla mnie wzorem idealnej matki. Najsilniejsza z silnych kobiet. Jedyna osoba przy której mogę głośno myśleć ... Jedyna osoba, która wie o mnie WSZYSTKO. Jej mąż śmieje się nazywając nas "psiapsiółkami", a ja cieszę się, że mam kogoś tak bliskiego. Bardzo cenię sobie naszą przyjaźń. Ile to już lat ... Justin.


 

Przyjaciele wnoszą radość w życie, spokój w duszę i wypełniają serce miłością.

 

 

12 komentarzy:

 1. bez przyjaźni żyć się nie da....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda! Czymże by było życie bez niej ... ?

   Usuń
 2. też mam taką PRZYJACIÓŁKĘ i uważam się za szczęściarę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dzisiejszych czasach, gdy człowiek człowiekowi wilkiem ... , trudno o takie relacje. Dlatego powinnyśmy o nie bardzo dbać, pielęgnować je i doceniać. Zdecydowanie wielkie z nas szczęściary :))

   Usuń
 3. U mnie też tak jest, że ukochana przyjaciółka mieszka kawałek ode mnie... widzimy się raz na miesiąc, czasami na 2 miesiące.... Ale i tak jest cudownie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla prawdziwej przyjaźni żadna odległość nie jest straszna ... Bywa uciążliwa, ale nie groźna :))

   Usuń
 4. o przyjaźni pisałam ostatnio u siebie. raz się zraziłam, teraz pozytywnie zaskoczyłam, że jeszcze udało mi się znaleźć w kimś przyjaciela. takiego przy którym można nawet milczeć a to ważne :)
  Pielęgnuj ją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umieć z kimś milczeć to też jest sztuka ... ^^

   Usuń
 5. Miałam kiedyś taką Przyjaciółkę...i bardzo za nią tęsknię! Życząc dziś sobie nawzajem "Wesołych Świąt" złożyłyśmy obietnicę na Nowy Rok, obietnicę rozmowy... Oby udało nam się naprawić to, co zepsułyśmy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę Ci aby udało się Wam dotrzymać tej obietnicy ... Prawdziwy przyjaciel to Skarb! Trzeba o niego walczyć. Choćby nie wiem jak beznadziejna była sytuacja, warto podjąć próbę.
   Powodzenia :)

   Usuń
 6. Tak pięknie napisałaś o przyjaźni, aż mi się łezka zakręciła w oku! Niestety, zauważyłam, że przyjaźń się zmienia, jest inna, gdy my - przyjaciółki - wychodzimy za mąż, zakładamy dom, itd. O wszystko trzeba dbać i relacje też należy pielęgnować. Pozdrawiam, Martyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ^^ Miło mi to czytać :)
   Przyjaźń zmienia się razem z nami. Piszesz "niestety", a ja myślę, że "stety" :) Moja przyjaźń z J. właśnie po założeniu przez nas obie rodzin, pogłębiła się i jest inna, dojrzalsza ^^ Nieważne w jakim momencie życia jest każda z Was, ważne żeby tę przyjaźń pielęgnować, żeby zawsze znaleźć dla niej czas, żeby być, gdy jesteśmy potrzebni, żeby słuchać, wspierać, czasem pomilczeć, przytulić ... :)

   Witam i pozdrawiam :)

   Usuń