6 września 2012

Anniversary

Dzień naszej generalskiej rocznicy. Pan Poślubiony mówi do Starszej:

-Wiesz, że mamy z mamą dzisiaj rocznicę ślubu?
- Hhhy ... - Starsza wydaje się być wyraźnie zaskoczona tą nowo zdobytą wiedzą.
- Tak. 9 lat temu Tatuś popełnił wielki błąd ... - puentuje z szelmowskim uśmiechem Poślubiony patrząc znacząco na mnie.

I tak patrząc na siebie oboje myślimy o tym samym ..., że to była nasza najlepsza decyzja. Raz lepiej, raz gorzej ale zawsze razem. 


8 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  Taka prawda raz z górki, raz pod górkę, ale to najbliższa osoba choćby nie wiem co się działo. Kolejnych wspólnych, szczęsliwych lat Wam życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również gratuluję :-). W dzisiejszym świecie, trwanie w małżeństwie nie jest zbyt popularne, podobnie jak zawieranie samych związków małżeńskich. Zewsząd otaczają nas sami piękni i bogaci z gatunku "singiel". Ze szczerego serca życzę Wam następnych wspaniałych lat. Pozdrawiam.
  Czytelniczka :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję za kolejny bardzo miły komentarz i za szczere życzenia. Miło mi znów gościć wierną Czytelniczkę :) Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Ogarnia mnie wzruszenie i zazdrosc....jesteście szczęściarzami a tego nie można kupić za żadną kase ani nigdzie ukraść,zdobyć. Niektórym tylko prawdziwej miłośći brakuje do szczęścia. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "... Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka, czy to na dalekiej pustyni, czy w samym sercu gwarnego miasta. I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, to wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość. Liczy się tylko ta chwila i owa niewiarygodna pewność, że wszystko pod niebieskim sklepieniem zostało zapisane jedną Ręką. Ręką, która obdarza miłością i stwarza bliską duszę dla każdego śmiertelnika, który w słonecznym świetle krząta się niestrudzenie, wypoczywa i szuka swego skarbu. Bo jeśli by tak nie było, to marzenia całego ludzkiego rodzaju nie miałyby najmniejszego sensu ..." Coelho
   Bardzo dziękuję i życzę dużo szczęścia. Pozdrawiam serdecznie :).

   Usuń
 4. ... czytając to mam ochotę wziąść swoejego narzeczonego i lecieć do najbliższego kościoła... buziaki i życzę dużo miłości (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to czytać :))
   Dziękuję pięknie i wzajemnie :*

   Usuń