30 lipca 2012

Dementorzy są wśród nas


Najbardziej na świecie nie lubię chamstwa, a zaraz potem ludzi - dementorów. Dementorzy - ang. Dementors - słowo to zostało wymyślone przez J.K.Rowling, autorkę "Harrego Pottera" i oznacza "straszliwe istoty wysysające z ludzi wszelakie dobre i przyjemne uczucia". Niestety w moim otoczeniu znajduje się kilka takich osób. Pozbawiają mnie pozytywnej energii i zabierają mi wszelką radość, którą chcąc nie chcąc ( jako chyba zbyt otwarta osoba ) okazuję. Taka jestem, gdy coś mnie cieszy lubię się z kimś tym podzielić. Ale nie po to by mi tego zazdrościł! Na litość boską! Nie rozumiem skąd to się bierze, nie rozumiem takiego zachowania. Chore czasy... cieszymy się, gdy komuś powinie się noga, a zazdrościmy, gdy zaczyna się mu układać.
Tydzień zaczął się miło i przyjemnie, jednak wieczór dobił mnie maksymalnie. Chciałabym mieć grubszy pancerz, taki który odsunąłby mnie gdzieś daleko od tych myśli. Jednak nie potrafię. Masochistka ze mnie.


2 komentarze:

  1. oj wiem coś o tym... mam w pracy taką dziewczynę co w momencie umie człowieka wyprowadzić z równowagi i zabrać mu pokłady dobrej energii... ciągle marydzi i widzi tylko czubek swego nosa... tacy ludzie są na świecie i ja jak tylko mogę uciekam od nich, bo nic dobrego do mojego życia nie wnoszą

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również staram się stronić od takich ludzi, ale niestety czasem jest to nie do przeskoczenia :/

      Usuń