1 lipca 2013

My heart can't stop it

Nie cierpię plucia jadem ... Nie cierpię być pouczana ... I tak wiadomo że zrobię po swojemu, choćby na przekór ...
Czasem przydałoby się wyłączyć głośność, zatkać uszy i zagłuszyć śpiewem la la la ... Wbrew pozorom wcale nie jest to proste ...


10 komentarzy:

 1. Ha, ha, ha...to tak jak ja. Na złość mamie odmrożę sobie uszy 8))
  Pozdrawiam i życzę, żeby nikt Cię nie pouczał, wiem jakie to wkurzające. Te wszystkie dobre rady i pomoc o którą człowiek nie prosi..blee.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolę mieć odmrożone uszy niż świadomość, że nie spróbowałam pójść własną drogą ;) A nachalne narzucanie się z pomocą, o którą wcale nie proszę, działa na mnie jak płachta na byka :/ I zupełnie nie rozumiem formuły czepiania się dla samego czepiania ... Co niektórzy mogliby się czasem "ugryźć" w język.
   Pozdrawiam i tego samego Tobie! :)

   Usuń
 2. Oj, jak ja nie ciepię, gdy mi ktoś, coś narzuca. Tylko w niektórych sytuacjach potrafię zamknąć gębę i zrobić coś wbrew sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamknięciu gęby i robieniu czegokolwiek wbrew sobie mówimy stanowcze NIE! ^^
   Niestety czasem daję się złamać i później chu...o się z tym czuję :/ Nie lubię czuć się jak skarcone dziecko i wkurza mnie, gdy ktoś mnie tak traktuje. Takie chwile uświadamiają mi jedno - bycie mądrym rodzicem to prawdziwa sztuka ^^

   Usuń
 3. Ja też na przekór, nawet jak przy okazji sama tracę, taka cena ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przewrotnie uważam, że najlepiej uczyć się na własnych błędach ... Żadne inne nie uczą tak skutecznie ;)

   Usuń
 4. Mam znajomego, fajny facet. Przystojny, mądry... Ma kobietę, a właściwie miał. Chodziła za nim i - to nie tak, tamto powinno być inaczej, to robisz źle... No i zawsze wiedziała, ze wcześniej czy później ją zdradzi. Zdradził. Bo miał dosyć wmawiania i narzucania, że to zrobi ;)

  nie lubię jak ktoś mnie poucza, nie mając pojęcia o temacie...

  Moja TY :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o mężczyźnie miało być w temacie pouczania, ględzenia itp ;)
   tak mi przyszło na myśl, bo właśnie z nim o tym rozmawiałam :)
   :*

   Usuń
  2. Gdybym miała takiego pouczającego i ględzącego faceta, już dawno spakowałabym mu walizki, wystawiła za drzwi i kazała szukać szczęścia dalej! Ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy aby nie za często czepiam się Poślubionego ... ;) Mówisz, że zdradzi ... ? ;)

   Ględzenie bez znajomości tematu po prostu rzuca mnie na matę!

   Buziaki! Moja TY! :))))

   Usuń
 5. Taaaa... niektóre dobre rady - czasem nawet nie ze złośliwości, ale z dobrego serca, troski - tak czy inaczej wkurzają. Wiem coś o tym.

  OdpowiedzUsuń