18 października 2015

Niedzielny kadr / niedzielna nuta









12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ha! Sama sobie zazdraszczam. Choć to była dosłownie chwila, wręcz migotanie zegarowej wskazówki, zaledwie zajawka relaksu. Dlatego cieszy po stokroć. Zwłaszcza że w doborowym towarzystwie tych ukochanych :)

   Usuń
 2. Fantastycznie! dobra lektura i ciastka z maszynki:)
  przybijam piątke!
  u mnie była Uroda życia i czerwone wino.
  PS jednocześnie na okładkach dwie moje ukochane idolki Penelopa i Monica.
  uściski i dobrego czasu w ten tydzień!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piąteczka :) Ciastka z maszynki to kolejna słodka przesyłka od teściowej. Wiem, wiem ... na rękach powinnam ją nosić :)
   P.S. "Urodę życia" również posiadam - okładka i cała sesja Bellucci dech odbiera. Prawdziwa z niej piękność. Podziwiam wszechstronnie. Penolope zaś wprost nie znoszę (choć urody faktycznie nie można jej odmówić).
   Dobrego czasu i dla Was :*

   Usuń
  2. nie przesadzajmy, na rękach? jakieś wady ma na pewno hihi :)) nie lubisz Penelopy a to heca, nawet za ten akcent latynoski? nie gadaj, ona jest boska:))))

   Usuń
  3. Nikt nie jest idealny. Teściowa tym bardziej ;) Oprócz tego że jest winna wszystkim niedociągnięciom w wychowaniu swego syna, a mego męża ;) , to posiada jeszcze jedną wadę - nadopiekuńczość, i to niestety w stopniu zaawansowanym ;) Ale i tak ją uwielbiam (oczywiście o ile nie widujemy się zbyt często) :D
   A z Penelope poprostu już tak mam, że nie trawię jej kompletnie. Drażni mnie jej granie, jej mimika, gesty, głos ... Jak w życiu - jednych z miejsca sobie zjednujemy, z innymi nigdy się nie polubimy. Nie ma chemii.
   A boska to jest Monica! ;P

   Usuń
  4. Że Monika boska jest to wiadomo :D Penelope w Piratach wymiata!!!!!!! I te latynoskie korzenie... i te wlosiska. Ehh :P

   Usuń
  5. I wciąż ta sama aktorska maniera :P
   Dla mnie aktorka nierozwojowa i bez polotu.
   A że piękna ... Każda z nas jest piękna ; )

   Usuń
 3. mi takie ciasteczka przynosi co kilka dni sąsiadka z dołu,przez moich chłopców zwana zastępczą babcią ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachwycam się kadrem i tym dzierganym cudem:)

  OdpowiedzUsuń